Richardas Rogersas: “Gyvenimas mieste turėtų būti įdomus”

Atvejis, kuris tampa visą gyvenimą aistra, dažnai peržengia žmogaus pasaulyje ir tampa nacionaline vertybe. Taigi tai buvo su garsiuoju Florencijos architektas Richard Rogers. Atsidėti architektūros kūrybos, jis mokė žmones pažvelgti į šiuolaikinio miesto planavimo per akis.

Kaip viskas prasidėjo?

Laimingą vaikystę Rogersas praleido Florencijoje, kur jis gimė jo aistra gražių ir monumentalių pastatų ir jų kūrėjai. 

Nuo vaikystės jaučiau neįtikėtiną norą gražus, jaunas vyras nusprendė išmokti Architektūra garsaus London School of Architectural Association School of Architecture, baigė, kad eina į Yale. Šis renginys buvo vienas iš posūkio taškų į jaunas architektas gyvenime. Čia jis susitiko su pačiu ambicingo Norman Foster, kuris vėliau tapo jo draugas ir sąjungininkas, surado savo meilę ir būsimą žmoną – Su Bramwell.

Trys savarankiškai motyvuoti ir nori daryti jaunimą nusprendė, kad po baigimo, galite pabandyti savo talentą Jungtinėje Karalystėje, kur ir eiti ieškoti įkvėpimo. Londone, trijulė buvo papildytas Wendy Chizmenom ir tapti kūrybinė grupė vadinama komanda 4.

Bet Maskva, kaip sakoma, nebuvo pastatytas. Prieš įgyti pasaulinę šlovę ir pripažinimą, architektūros kvartetas praleido savo laiką projektavimo privačius namus. Pirmasis iš bandomųjų projektų buvo tėvams Rogers žmona namo. Ne dingo nepastebėti ir giminaičiai jaunas architektas. Tėvams, jis suprojektavo ir pastatė namą Wimbledon, kuris išbandė savo naujas idėjas.

architektas darbas 

Tags: