Liudmila Cvetkova: “Sėkmė prasideda nuo noro”.

Interviu Diana Oripova

Kaip dalis konkurso “Mis Baldai Forumas 2017” dom.by versija veikė kaip oficiali interneto partneris, ir įsteigė specialų prizą už nominacijoje “Mis Internet” nugalėtoja, kuri tapo Lyudmila Tsvetkova, PR-vadybininkas CHTUP “Mebelvmeste”.

– Liudmila, pirma, komanda portalo Namas . iki pasveikinti jus laimėti interneto balsavimą konkurse “Mis Baldai forumas2017″! Tarp 17 dalyvių jums buvo suteikta daugiausia balsų. Buvo tikimasi, už jus?

– Ačiū jums už jūsų sveikinimus. Tai buvo ne tiek, kiek tikėtasi, bet tiesiog norėjau laimėti. Manau, kad dėka visi prašymu atsitiko. Sėkmė prasideda nuo noro, ir į interneto balsavimo pergalę – tiesioginio patvirtinimo.

– Buvo sunku nuspręsti dalyvauti konkurse “Mis Baldai forumas2017″?

– Ne visai. Kai man buvo pasiūlyta dalyvauti šiame projekte, aš mielai priėmė, nors tuo metu visiškai nežinojo, ką pasirašo.

– Tai buvo jūsų pirmasis patirtis dalyvauja grožio konkurse? Ar jau teko kovoti už karūną?

– Dėl karūna neturėjo kovoti, ir, tiesą sakant, aš niekada maniau apie tokiose varžybose dalyvauti. Čia kartais man įdomu, kaip taip lengvai sutiko.

– Kaip artimuosius, draugus ir kolegas reagavo į tai, kad jūs turite tapti šalimi “Mis baldai forumo2017″? Kaip padėti?

– Kad mano draugai ir kolegos dalyvauti konkurse “Mis baldai forumo – 2017” buvo labai netikėtas, nes, tiesą sakant, man labiausiai. Jie buvo maloniai nustebinti. Vienas iš dalyvavimo konkurse privalumų buvo naujos savęs atidarymas. Tai yra didžiulis nuopelnas mano draugų, kurie visada buvo ten ir buvo pavesta teigiamas, kai jėgos buvo tik pabaigoje. Tarp kolegų taip pat buvo didžiulė parama, visi tikrai neramu, nes iš pradžių iš bendrovės dalyvavo 4 merginų, bet tik du pasiekė finalą. Mes dažnai juokėsi, sakydami, kad bendrovė “Mebelvmeste” tikrai moterišką veidą.

– Kolegos didžiuojamės savo pergalę internete balsavimo?

– Tai mūsų bendra pergalė. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti aukštų rezultatų. Kaip rodo praktika, jei yra komanda – tai jau yra sėkmė. Ir aš tikiu mūsų komanda, ir tai svarbiausia.

– Ar jums susidraugauti su kitų dalyvių konkurso? Ar jūs įsišaknijimui visiems?

– Su dalyviais sukūrė gana šiltus santykius. Aš net pagalvojau, kad mes anksčiau buvo susipažinę. Tuo palaimintosios kas mažai pergalę, kartu patyrė kartu padarė tai šventė vadinama “Mis Baldai Forumas”.

– Apskritai, jei jums patiko konkurso organizavimą? Ar pakeisti?

– Aš ką tik grįžo vėl ir vėl pasinerti į baldų forume atmosferą, nes ten buvo teigiamų akimirkų, kad išliks atmintyje ilgą laiką daug. Man ypač patiko mano “svaiginančio” dovaną – šuolį! Čia yra įvykis man tikrai patinka kartoti … Už tai, vėl dalyvauti “Mis baldai forumas”. Tai drąsiai sakyti, kad “Mis Įspūdis” Baldai Forumas išliko nepamirštamą patirtį, kuri negali būti aprašyta žodžiais.

– Ar jūs planuojate toliau dalyvauti grožio konkursuose?

– Per artimiausius planus dalyvauti grožio konkursuose, neįtraukiami. Tačiau aš visada lengvai sutinka dalyvauti įvairiuose konkursuose. Visi Įspūdingiausių atsitiktinis. Štai kodėl šie planai yra geri tik darbo vietoje, o gyvenime turėtų būti spontaniškumo vieta.

– Liudmila, jums PR -menedzher CHTUP “Mebelvmeste”. Kaip jums valdyti ieškoti moteriškas ir patrauklus, nepaisant to, kad jūs visada turėtų būti kelyje.

– Tai labai paprasta: sėkmė prasideda noras. Nuolatinis darbas tiek profesiniu ir asmeniniu lygmeniu, visada padeda išlikti geros formos. Gyvenimas kelyje – tai kažkas, kad jūs visada turėtų siekti.

 

 

 

Tags: