Kristoforas Gai: “Mano kūriniai visada yra dviprasmiški”

Kai tikslai ir siekiai yra užpildyta kiekviena diena, pasaulis nustoja atrodo toks didžiulis, ir atokiausių kampelių jai paklusti ir tapti arčiau. Tačiau tokios ambicijos yra apdovanoti ne visi aktyvūs žmonės, bet britų dizaineris Kristofer Gay yra vienas iš laimingųjų. 

“Už metus turiu laiko padaryti daug. Ir tai nenuostabu, nes kiekvienas užsibrėžto tikslo aš įkūnyti per 24 valandas. Taigi, niekada sėdėti. Už 2017 m ieškant naujų idėjų galėjau keliauti visame pasaulyje penkis kartus. Ir keliones žemyne, ir nesiskaito. ”

Kai ambicijos tapti medžiaga

Vardas Christopheris vaikinas Harrison be jokių išimčių, jis yra labiausiai žinomas baldų dizaino pasaulyje. Ir jo kompanija Christopher Guy yra labai populiarus tarp pasaulio elito.

Šiandien Kristofer Gay tapo šviesos ir elegantišką art deco stiliaus baldų dizaino mados.

Jo kūriniai atrodyti elegantiškos prancūzų Boudoir XIX amžiuje tapo draugais su šiuolaikinio interjero tendencijas. Jis pats nenurodo dizainerio ar jo baldus grynu Prancūzijos Art Nouveau arba klasika glaustumo. “Objektai sukūrė mane patogiais baldais namuose, bet tuo pačiu metu grakštus ir sudėtingas. Todėl, stilius, kuriame jie įkūnijo, tikslingiau vadinti” modernus su klasikinių vertybių. “Šis stilius yra ant modernaus ir klasikinio slenksčio.”

Tags: