Ilyushenko Jurijus: “Mes stengiamės organizuoti savo darbą taip, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas”

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip plėtoti verslą ir gauti įsitvirtinti rinkoje, sako Ilyushchenko Yuri Alexandrovich – direktorius bendrovės “Belroskeramika”. Nuoroda: UAB “Belroskeramika” yra oficialus atstovas iš didžiausių gamintojų keraminėmis plytelėmis “Berozastroymaterialy” dėl Baltarusijos teritorijoje.

– Jurijus, bendrovė “Belroskeramika” įsitvirtino Baltarusijos rinkoje. Papasakokite, kaip jūs tai padarėte?

–  Mūsų įmonė yra “Berozastroymaterialy” atstovas Baltarusijos Respublikos teritoriją 2003 m. Pirma, įmonė komanda susidėjo iš dviejų žmonių: direktorius ir buhalteris. Šiandien “Belroskeramika” – sukūrė komercinę struktūrą su daugybe padalinių.

Norint tai pasiekti, pirmiausia buvo dėl to, kad aukštos kokybės santykių partnerių. Tuo mūsų veiklos pradžios mes rėmėsi darbui su aukščiausios kokybės pigių produkto, kad būtų patenkinti mūsų klientų. Mes turėjome didelę paramą įmonė “Berezastroimaterialy”. Šiandien produktą pagal prekės pavadinimą “Berozakeramika” yra vienas iš sėkmingiausių nuo Baltarusijos teritorijoje.

Ir, žinoma, optimalus kainos / našumo santykį, taip pat gerai pastatytas prekybos sistema buvo raktas į sėkmingą veikimą įmonėje daugelį metų.

– Jurijus, pasidalinti pagrindinius bendrovės “Belroskeramika”?

–  Per 9 metus pagrindinis principas, mūsų įmonės – skirta pritraukti maksimalų klientų skaičių, tenkinant jų poreikius ir teikti kokybišką produktą ir paslaugą. Mes stengiamės organizuoti savo darbą taip, kad kiekvienas klientas yra patenkintas, kad ji yra ne tik pati grąža, bet taip pat pareikšti savo draugų, pažįstamų ir giminių.

–  Kaip jums išlaikyti susidomėjimą jūsų produktais?

– Mes dalyvauti specializuotose parodose Minsko ir Maskvos miesto. Tai leidžia jums atidaryti naujas sritis plėtoti šiuolaikinio dizaino, kartu su “Berozastroymaterialy”. Jeigu mes kalbame apie išlaikyti pirkėjų susidomėjimą, mes, žinoma, suteikia atostogas ir sezoninių nuolaidų manau įdomių bonus programas.

–  Ar galite nustatyti pagrindines tendencijas pasaulinėje rinkoje keraminių plytelių? Ar jie atsižvelgia į kuriant naują kolekciją?

– Italija ir Ispanija šiandien Senukų ant keraminių plytelių rinkoje. Todėl, naujų kolekcijų kūrimas, mes atsižvelgti į naujausius pasaulines tendencijas šioje srityje. Ir, žinoma, iš “Berezastroimaterialy” Sakmi gaminama produkcija Italijos įrangos su naudojimo importuojamų žaliavų.

– Kaip dažnai jūs atnaujinti seriją?

–  Kiekvienais metais už “MosBilt” parodoje balandžio mėnesį, mes rengiamės 3-5 naujų kolekcijų tvarką. Šiemet taip pat bus naujojo katalogo, į kurį bus įtraukti pardavimo hitai per pastaruosius metus ir naujų elementų.

– Ar jūs planuojate plėsti savo rinką?

Šiandien bendrovė “Belroskeramika” turi didelę dilerių tinklą. Bendrovės vadovybė darbas atliekamas toliau savo plėtrą regioniniuose miestuose. Apskritai, mes galime drąsiai pasakyti, kad mūsų produktas yra atstovaujama beveik visų vietovių.

–  apmokėjimo pagrindas skaitytojai prie interneto portalo dom.by, ką jums reikia ieškoti renkantis keraminių plytelių?

Atsižvelgiant į tai, kad plytelės nėra vienerius metus, pagrindinė sąlyga, nepaisant visko, yra jo išvaizda. Svarbu, kad produktai jums patinka. Atkreipkite dėmesį į spalvų schemą, pabandykite ne sutaupyti dekoratyvinių elementų, nes jie yra teisingas pasirinkimas, taip pat profesionalus stilius Jus džiugins daugelį metų.

Kokybės plytelės – tai dar vienas svarbus komponentas. Prekės “Belroskeramika” bendrovė atitinka tarptautinius standartus ir Baltarusijoje.

Renkantis plyteles nepamirškite apie patalpoje, kurioje ji yra įgyta. Jei, pavyzdžiui, tai yra vonios arba prieškambario, tada jums yra tobula antroji ir trečioji klasė patvarumo plytelės, bet reikia garažo ketvirtoje klasėje.

Specifikacijos glazurovannnoy plytelės vidaus sienų aptaisymas:

Plačiau interviu su kitais žmonėmis gali būti  čia

 

Tags: