Dizaineris Zaha Hadid, “pirmasis”

Zaha Hadid – moteris, aprašyti, kad galite saugiai pridėti priešdėlį “Mega”. Tai unikalus, drąsus, šviesus, talentingas ir vyksta prieš. Jo Avant-burbuliukai pastatas tam tikrą laikotarpį pasuko architektūros pasaulį, taip susijaudinęs jam ir buvo priverstas pabusti.

Taigi, kas yra ji?

Zaha Hadid gimė Bagdade paslaptingą 1950. 1972 sėkmingai išlaikė egzaminus į architektūros asociacijos Londone, kur studijavo 5 metus. Per tą patį laikotarpį, ateitis genijus pradėjo praktikuoti savo įgūdžius savo šeimininką Rema Kulhasa, kad dekonstrukcija atstovybės.

Netolimoje ateityje, ty 1980 metais, Zaha Hadid registruoja jos Zaha Hadid Architects savo biurą, o ne žinoti, ką didžiulė sėkmė laukia savo ateiti.

Architektūros filosofija

Pagrindinis tikslas Zaha Hadid, kaip architektas buvo noras peržengti pasiūlytų, ne gyvenimo pastatų suteikti energijos ir šilumos. Jos dizainas – “ne” paprastųjų geometrijos, bet “Taip” iškreiptos perspektyvos, aštrių kampų ir lenktų linijų.

Tiek architektas sako, nuoširdžiai domisi savo idėjomis prasidėjo po 1997 m, kai buvo suvokta, statybos Guggenheimo muziejus Bilbao suprojektuotas Frenka Geri. Tai buvo po darbo dėl Rosenthal Šiuolaikinio meno centro Cincinatyje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Universalumas

Talentingas Zaha Hadid – asmuo, siekiantis ir nesibaigia. Dėl savo susidomėjimo apima ne tik architektūra, bet ir kitose srityse forma: baldai, indai, dekoracijos, dizaino drabužių ir batų. Ir visur, architektas nekeičia save pareikšti savo viziją į naują.

Elegantiškas stilius drąsiai Zaha Hadid buvo pelnytai pažymėti Pritzker premija (pasaulio analogas Nobelio premijos architektūros), puikus tvarka Britų imperijos, garbės daktaras Amerikos universiteto Beirute laipsnį. Be to, Zach buvo ponia Puikus Užsakyti Britų imperijos.


Žymiausi projektai Zaha Hadid:

– 2006 – biblioteka Sevilijos, Sevilija, Ispanija universitete.

– 2006 – Spiralinė bokštas, Barselona, ​​Ispanija.

– 2005 – Vaizdingas bokštas, Maskva, Rusija.

– 2005 – pastatas architektūra fondas, Londonas, Jungtinė Karalystė.

– 2005 – Opera House, Guangdžou, Kinija.

– 2007-2015 – Dongdaemun prekybos centras ir šalia plotas paties pavadinimo rajono Seule, Pietų Korėjoje.

– 2009-2016 – Prekybos ir pramogų kompleksas “Galaxy Soho”, Pekinas, Kinija.

– 2009-2017 – Su bendrabučiu Vienos ekonomikos universiteto, Vienoje, Austrijoje.

Dar daugiau medžiagos čia

Tags: