Denisas Alexandrovich Vershokas: “Kiekvienais metais vis daugiau mūsų tėvų pasirinko” Moll “

Klausimai korespondentas vilkesgolfoklubas.lt portalo sakė Denis Aleksandrovich Vershok, direktorius “Promsnabinstrument”, oficialus importuotojas Moll Vaikų baldai Baltarusijoje.

– Kaip ilgai Moll atėjo Baltarusijos rinkoje? 

– Baltarusijos rinka vaikams reguliuojamas baldai Moll atsirado palyginti neseniai – mažiau nei prieš 10 metų. Nors visame pasaulyje žinomų Vokietijos baldai iš praėjusio amžiaus 70-ųjų. Ir jei Europoje prekinis ženklas yra gerai žinomas ir patikimas jį, kad Baltarusijoje iki Moll pats kaip vaikas – nagrinėjama, kuria, kuris žengia pirmuosius žingsnius. Ir tai turėtų būti pažymėta, todėl labai sėkmingai. Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau mūsų tėvai, kad jų pasirinkimą naudai Moll.

 – Kiek šakos mūsų šalyje? Kurioje regionai?

– Nors vieną parduotuvę Minske prie prekybos centro “Aleksandras pravažiavimas” atidarė čia. Bet mes planuojame atidaryti dar vieną, didesnį plotą, todėl, kad mūsų klientai galėjo pamatyti ir pabandyti, kiek galimų modelių mūsų baldus. Nors tyrimas ir pamatyti savo mėgstamus stalai ir kėdės gali tėvai ir mūsų svetainėje – www.moll-system.by. Pasirinkti pirkėjas, mes pristatyti prekes į kiekvieną Baltarusijos kampe ir surenkami vietoje nemokamai. Todėl užsakymai iš regionų turime gana daug.

 – Daugelyje šalių, vis dar turi atstovybę?

– Beveik kiekvienoje Europos šalyje turi biurą. Kai kuriose – ir ne vieną. Pavyzdžiui, tas pats Rusija atskira šaka Maskvoje ir Sankt Peterburge.

 – Ar turite nepaprastą istoriją prekės ženklą?

– gamykla Moll datuojamas 1925 m. Tada Andres Moll atidarė nedidelį šeimos verslą baldų gamyboje. Bet pirmiausia, tai buvo biuro baldai.

Andres Moll buvo vienas iš pirmųjų, pastebėsite, kad studentai jaučiasi blogai, kai jų darbo vieta yra ne padidėjimas. Ir tada jis rado sprendimą – stalą, auga kartu su vaiku. Pirmieji mėginiai buvo pagaminti 1974 m. Jie sudarė gerai žinomi šiuolaikinio stendai Moll pagrindą. Augantys stalai revoliuciją ir orumą buvo vertinama daugelyje Vokietijos mokinių, jų tėvų ir specialistų baldų pramonėje. Dėl sąvokos “auganti šalis” įmonė Moll gavo daug įvairių apdovanojimų. 

Moll vaikų baldai sėkmė tik užsitikrino Bendrovės vadovybė mano, kad jie daro viską. Ir kompanija pradėjo specializuotis ergonominių stalų ne tik mokyklose, bet ir namuose gaminti, kasmet tobulina jų konstrukciją ir kėlimo įrangą.  

 – Kaip populiarus produktas Baltarusijos Respublikos? Ir užsienyje?

– Tai būtų apgaulė mūsų pusės pasakyti, kad Moll beats pardavimo įrašus tarp baldų vaikams mūsų šalyje. Bet kaip ir su bet premium produktas, turi klientų spektrą, kuris yra ypač malonu, jis didėja kiekvienais metais. Tai lyg automobilio: kas naudojama važiuoti Porsche, niekada peresyadet ant “Lada”. Daugelis tėvų pirmą kartą nusipirkau stalo, stalas kėdė ir Moll, tada grįžti į mus vėl ir lentynos, apšvietimas. Ir pasiimti savo draugams ir kaimynams. Ir užsienyje, galiu pasakyti, be netikro kuklumo, Moll onas iš labiausiai žinomų prekės ženklų vaikų baldai. Jie žino jį ir juo pasitikiu Europoje, Amerikoje ir Azijoje. 

 – Kokio amžiaus galima įsigyti už Moll ir kiek laiko baldai bus “augti” vaikai su jais?

– Moll nuolat auga kartu su savo jaunų savininkams. Baldai ir koreguojami pagal ketverių metų vaikas, ir trylika metų padauža, aštuoniolika žmogui, ar moteris. Ji yra lengva reguliuoti pagal norimą aukštį ar gylį sėdynės pakreipti. Vaikų baldai Moll pritaikyti prie nuo 110 iki 202 cm aukščio. Taigi, ji tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Iš tiesų, tai tikrai sudėtinga ir funkciškai išbaigtas sprendimas, skirtas namų ir biuro. 

 – Jo reklamos gamyba Įmonė orientuojasi į suaugusiųjų (tiesioginiai klientams) arba vaikams ypač (tiesioginių vartotojų)?

– Visų pirma, Moll baldai suprojektuoti pagal vaiko poreikius: projektavimas, technologija. Tačiau augantis vaikas. Todėl, kaip minėjau anksčiau, jis yra tinkamas net suaugusiems. 

Užduotis Moll – kreipimasis į vaikus, bet skonio ir suaugusiems, kurie perka jį savo vaikams. Dažnai specializuotose parodose baldai užima mūsų vaikai stalai ir kėdės, eksponuojami ant stovo, ir nenoriu palikti, kol tėvai nežada juos pirkti “tas pats”. Galbūt tai ženklas, kad jo užduotis Moll susidoroti.

 – Kaip įmonė įkurta aptarnavimas po pardavimo?

– Vidutinė gyvenimo baldų Moll – 15 metų. Gamintojas suteikia 5 metų garantiją. Ir bazinės serijos baldų – tiesiog manau! – 10 metų! Tik patikimi ir aukštos kokybės baldai truks tiek daug metų. Bet, laimei, už mūsų įmonės veiklos rinkoje (ir tai yra nuo 2009), kad mums niekada niekas skirtas gedimų ar defektų baldai, perkamos tiesiogiai iš mūsų. Defektų modeliai, jei toks yra, mes atskleisti ties surinkimo etapas pirkimo iš gamintojo Vokietijoje metu ir grįžta. Bet mes imtis paslaugų baldais, kad mano tėvai nupirko savo vaikams net mūsų parduotuvėje ir padėti jiems išspręsti. Nors tokiais atvejais vienetas. Gamintojas rūpinasi prekių kokybe. 

 Kaip manote, modernus Baltarusijos atvyko (imtis vidutinį vaizdą) su, kaip svarbu pasirinkti baldų kūdikiui suprasti?

– Moll vidaus rinkoje yra gana trumpalaikis. Ir vienas iš mūsų tikslų tik dar švietimo – papasakoti ir parodyti tėvams, kaip svarbu pasirinkti tinkamą ergonomiški baldai vaikams. Tai win-win investicijas į jų sveikatą. Nors ne visi tai supranta. Bet kaip sakoma, “Maskva buvo pastatyta ne …”. Dažnai žiūriu vaizdą, kai kontroliuojančios dorogushchy iPhone ir kosulys savo vaiką ergonomiška stalo negali. Ar net kai kurie tėvai sako, jie sako, jie savo laiku mokytis ir įprastu virtuvės stalo – ir viskas yra normalu. O čia kai sveikas baldai vis tiek reikia pirkti. Tačiau jie pamiršta apie vieną paprastą faktą: kai vaikai neturi praleisti tiek daug laiko sėdi prie kompiuterio ir daugiau Sužaisti gatvėje. Ne veltui, nes skoliozė – šiandienos paauglių rykštė.

 – Pasakyk man, daugiau apie unikalią galimybę užsisakyti baldų Moll, buvo nutrauktas. 

– Taip, tai yra viena iš daugelio malonaus aptarnavimo iš gamintojo. Pavyzdžiui, prieš keletą metų mano tėvai nupirko stalą, pavyzdžiui, iš Moll mokslo, kuris jau paimtas iš gamybos ir papildys vaiko kambario ar biuro spintos vidų ar aksesuarus iš tos pačios serijos arba pakeisti bet elementą nauju serijos. Taigi per 5 metus nuo pašalinimo iš bet kurio iš tėvų serijos pagaminimo datos galės įsigyti bet kurį priedą ar atsarginę dalį už jį. 

 – kas kitų unikalių paslaugos gali įtikti klientui Moll?

– Tai, kad kiekvienas pasiūlymas Moll – unikali savo pobūdžio. Ir tai yra visai ženklo unikalumą. Tėvai gali nusipirkti viską, ko reikia vaikų kambaryje toje pačioje vietoje ir to paties gamintojo. Visi baldai yra ekologiškos ir ergonomiškos, kad yra saugus sveikatai. Garantija jį – nuo 5 iki 10 metų. Gamybos technologija naujovė, ir jį naudoti yra paprasta ir saugu. Įvairūs priedai leidžia jums atnaujinti baldus beveik kiekvieną dieną. Ir visa tai daroma Vokietijoje.

 – Kas yra visų Patys Moll klasės paklausa Baltarusijoje?

– Dauguma mūsų tautiečių kaip rašomasis stalas, stalo Runner pagrindinio serijos priekalo komfortą. Jo funkcija erdvus stalčius visą plotį lentelės viršuje. Jis gali būti sulankstyti beveik visas rašymo priemones, ir net extra lentynos į lenteles nereikia. Be to, vaikai, taip pat tėvai, malonu su unikalaus stalo aukščio reguliavimas sistema su Jojo juosta pagalba. Ji yra paprasta naudoti ir primena daugelį savo mėgstamą žaislą. Skonį baltarusiai ir reguliuojamos kėdės – tai jau yra gerai žinomas modelis Máximo ir naują Motorolerių su naujovišku dizainu. 

 – Kaip ir be “protingų” Moll modelio tobulumo? Jų “patirtis” vaikai?

– Natūralu, kad bendrovė dirba inžinieriai ir dizaineriai, kurie įgyvendinimo Baldų gamybos naujausias technologijas ir mados tendencijos į savo dizainą. Be to, jie sukurti naujovišką technologiją ir diktuoti baldų stilių pasaulyje. Kiekvienas iš stalų ir kėdžių detalė Moll yra unikali ir patentuota. Ji negali būti perkamos atskirai bet kurioje parduotuvėje. Gamintojai dažnai rengia posėdžius su tarpininkais iš įvairių šalių aptarti peržiūros ar tobulinti tam tikrų modelių. Žinoma, bandomieji pavyzdžiai bandymų tiesiogiai vartotojams – vaikams, kurie pasakys, ar jie jaustis patogiai su, ir ką jiems trūksta. 

Plačiau interviu su kitais žmonėmis gali būti  čia

 

Tags: