Anna Tarletskaja: “Vandens valymo sistema ilgą laiką nėra prabanga”.

Apie tai, kaip svarbu vandens valymo sistema šiandien, sako LLC “Vinoks” Anna Tarletsky atstovas.

Kompanija “Vinoks” aktyviai pristato Baltarusijos rinkoje prekės ženklo produktus Bluefilters grupė: Vandens filtrai, vandens valymo sistemos, kasetes ir priedai – per platus partnerių tinklą. Ar manote, kad buvo lemiamas postūmis šio tikra kryptimi vystymąsi?

Visų pirma vandens tarša. Vanduo iš čiaupo yra undrinkable ir rimtai grasina mūsų sveikatai. Ekologinė situacija Baltarusijoje smarkiai pablogėjo per pastaruosius metus, ir toliau teršia požeminį vandenį su pramonės atliekų ir nuotėkio iš laukų. Todėl kruopščiai išvalyti vandens šiandien – tai ne kaprizas, o būtinybė. Džiaugiuosi, kad žmonės tampa sąmoningas sveikatos. Modernus šeimos įsipareigojo gyvenimo kokybę, o tai neįmanoma be ilgalaikės galimybės gauti saugaus geriamojo vandens.

bendrovės sėkmę lemia principus, kurie yra įtraukti į galvą. Kas yra bendrovės Vinoks “?

Švaraus vandens yra prieinama visiems! Vandens valymo sistema – tai nebėra prabangos dalyku. Mūsų sveikata tiesiogiai priklauso nuo vandens kokybės. Ir kas gali būti svarbesnis nei sveikata?! Be to, šiuolaikiniai Bluefilters valymo sistemos gali gerokai sutaupyti šeimos biudžetą.

Žinios – jėga! Deja, kai kurie iš požiūrių į filtrų pasirinkimas vandens pusėtinas. Kartais, Jūs klausiate, ką valymo sistema yra po kriaukle, ir atsakant girdžiu: “. Iš atskirų čiaupą” Turite suprasti: čiaupas – tai tik vandens tiekimo patogumas ir neužtikrina, kad filtras valo vandens kokybę. Todėl visi įmonės “Vinoks” kartu su Vokietijos aukštos kokybės vandens valymo sistema įgyti žinių apie produkto klientai.

Viskas, ką darome, mes darome klientams. Baltarusijoje, mes – atstovai Vokietijos įmonės Europos paslaugų. Aukšto lygio aptarnavimas ir draugiškas požiūris į klientus – tai raktas į sėkmingą verslą. Tai malonu, kad mes esame tarp tik tokias bendroves.

Ir dar vienas labai svarbus dalykas. Mes neturime filtruoti pardavėjų – siūlome filtravimo sprendimą. Klientai ateis pas mus su labai skirtingų poreikių – nuo valymo nedidelį kiekį vandens į butą su didelių inžinerinių sprendimų visam vandens srautas privačiuose namuose. Mes sprendžiame filtravimo problemų bet kokio sudėtingumo.

Papasakokite, kas yra nauda “Pridedama” su filtrais Bluefilters grupę?

Svarbu ne tik valyti, bet ir atkurti vandens, kad ji naudinga. Sistemose Bluefilters vandens po gryninimo eina per specialių mažinančių blokų. Kertanti mineralizer, vandens praturtintas naudingas druskas. Due vieneto Bioceramika, į žmogaus kūną yra patobulinta medžiagų apykaitą ir pagerinti deguonies įsisavinimą. Vandens išsaugojimas Kasetė pagal didingesnę technologiją grąžina vandens stabilią vidinę struktūrą.

Kaip veikia produktų plėtrą?

Vokietijos inžinieriai Bluefilters nuolat tobulinti filtravimo sistema. Pavyzdžiui, šiemet išplėtė modelis diapazonas taip pat buvo visiškai perkurta valymo sistemų ir jų priedai. Be to, mes nuolat dirbame, siekiant pagerinti “įdaru”. Geresnis valymas komponentų vienetai, tuo geriau filtravimas.

Ar Bluefilters Group produktai yra saugūs sveikatai?

Bluefilters skiria didelį dėmesį į saugių medžiagų naudojimo, todėl visi gaminiai yra pagaminti iš maisto saugus plastiko. Be to, viduje plieno bakas rinkti geriamojo vandens naudojamas medžiagas, kurios riboja bakterijų augimą per rezervuaro. Todėl Bluefilters produktai yra saugūs ir tinka suaugusiems sveikatai ir mažiesiems.

Kaip yra filtrai, siūlo prekės ženklo Bluefilters Group, išvalyti vandenį nuo sunkiųjų metalų, pesticidų ir kitų kenksmingų medžiagų?

Bluefilters valymo sistemos veikia molekulinės vandens valymo principu. Tai reiškia, kad vanduo filtras leidžia tik vandens molekulės, sukurti neįveikiamą kliūtį visiems žinomų teršalų. Be to, sistema yra įrengta su UV lempa, kuri suteikia papildomą apsaugą nuo virusų ir bakterijų. Tai reiškia, kad dabar visi turi galimybę kiekvieną dieną gerti puikiai švariu vandeniu.

Kaip pirkėjas gali sužinoti, kuris valymo technologija tinka jam?

Jei pirkėjas nori būti tikri, kad vandenyje, kuris yra geriamojo kokybę, jis ir jo šeima, būtina padaryti pasirinkimą naudai molekulinės valymo technologija. Tai vienintelis technologija, kuri gali pašalinti iš vandens maždaug 99,9% visų kenksmingų priemaišų ir padaryti vanduo saugus net maitinti kūdikius.

Kaip dažnai reikia pakeisti filtrą (keičiamų elementų)?

Nuo Bluefilters sistemos naudojamos tik geriausią filtro apkrova išplėstinė tarnavimo atsarginių dalių. Skaitykite filtro montavimo reikia tik kartą per šešis mėnesius.

Perkant produktai Bluefilters grupę, ar klientas gauna garantiją?

Absoliučiai! Visi bendrovės “Vinoks” klientai, gaunate apdorojimo sistema, gauti 5 metų garantija. Ši garantija kalba pats už save. Mes esame įsitikinę, kad jų produktų kokybė, todėl mes galime gydyti klientams penkių metų garantija!

apmokėjimo pagrindas skaitytojai prie interneto portalo dom.by, ką jums reikia ieškoti renkantis vandens filtrą?

Pirma, produkto kokybė. Nuo produkto kokybę akims (reklama internete ar per televiziją) ir ausies (telefono, radijo) yra sunku įvertinti, pasitikėti savo rankas ir jaučiasi prieš perkant eiti į firminiais parduotuvėse filtrai, pamatyti juos veiksmų, prisilietimas, atkreipti dėmesį į medžiagą ir pakuojant, jų vykdymo kokybę.

Atminkite, kad geriausius vandens valymo sistemas ir vandens filtrus, taip pat automobilius, išvystyta Vokietijoje.

Antra, dėmesys turėtų būti kreipiamas į tai, kuri suteikia bendrovei su vandens valymo sistema. Visi klientai ‘Vinoks “bendrovės turi teisę nemokama paslauga per visą laikotarpį, naudojant sistemą. Veikia nemokamas pristatymas ir įrengimas filtravimo sistemų specialistas. Be to, mes teikiame paslaugas “perkėlimas” ir prisiminti, kad klientas, kai tai būtina aptarnauti filtravimo bloką.

Trečia, klientas turi suprasti, kad moderni sistema vandens valymo – tai ne tik švarus, bet ir restauravimas. Todėl dėmesys turi būti skiriamas mažinant vienetų prieinamumą sistemoje.

Skaityti interviu su kitais žmonėmis čia

Tags: